Jak świętujesz Dzień Kobiet? 

Czy jest to dla Ciebie wyjątkowy dzień?

A może jest tylko tym 1 z 365 dni w roku?

 

My, pracując praktycznie tylko z kobietami – świętujemy cały czas. 😉 Ale maj jest zawsze dla nas podwójnie magiczny. To wtedy nasz Nantes obchodzi urodziny i to wtedy jest nasze oficjalne święto.

Nie lubimy pamiętać o Was tylko przez ten jeden dzień – zresztą tak samo, jak nie lubimy, aby to o nas ktoś pamiętał przez te kilkanaście godzin, obsypując kwiatami. Kobieta jest dla nas siłą przez cały rok. Spotykając się z Wami codziennie, niezmiennie od kilkunastu już lat, słyszymy wiele historii, które możemy tylko podziwiać. To niesamowite, jak wiele każda z was przeżyła, jak doskonale sobie radzi. Nie wartościujemy problemów – wielokrotnie przekonałyśmy się o tym, jak bardzo różne jesteście, jak różne macie priorytety i jak różne drogi doprowadziły Was do miejsca, w którym jesteście teraz.

Uwielbiamy spędzać z Wami czas na zabiegach. Uwielbiamy to, że każda z nas ma swoją stałą grupę zaufanych Klientek, z którymi łączy nas coś więcej niż tylko profesjonalizm – to już inna relacja. To dlatego bardzo rzadko wykonujemy pojedyncze zabiegi, bo przeważnie zostajecie z nami na dłużej. I to jest jedna z tych rzeczy, za którą bardzo cenimy swoją pracę i cały nasz (i Wasz) Nantes.

 

Proste pytanie: czym DLA NAS jest Dzień Kobiet?

Oprócz tych wszystkich rzeczy, o których wspomniałyśmy wyżej, jest przede wszystkim kolejną okazją, dzięki której możemy zrobić coś innego niż na co dzień. 😉 Uprzedzając pytania – bardzo lubimy naszą codzienność, szczególnie w salonie. Ale tak samo lubimy tworzyć unikalne oferty. Naszą tradycją już są bony, o których niezmiennie przypominamy Wam w okolicach wszystkich możliwych okazji. Już spieszymy z wyjaśnieniem dlaczego tak jest.

Osobiście uważamy, że nie ma lepszego pomysłu na prezent niż voucher. A jego synonimem mogłoby zostać wyrażenie „cała masa możliwości”. 😉 Kupując go, dajecie jednocześnie osobie obdarowanej wybór. To automatycznie daje Wam pewność, że niespodzianka będzie udana. W przypadku bogatej oferty zabiegowej – tak jak u nas, każdy jest w stanie znaleźć coś, na czym mu zależy. Dlaczego?

Bo nasz zespół składa się aż z czterech specjalistek. Każda z nich zajmuje się zupełnie inną grupą zabiegów, a dzielimy je na: zabiegi laserowe, pielęgnację twarzy i ciała, dłonie i stopy oraz stylizacja brwi i rzęs. Dodatkowo współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej, co zdecydowanie poszerza granice tych możliwości wyboru. Voucher podarunkowy, który kupujesz bliskiej osobie, otwiera przed nią całą naszą ofertę.

 

A na co najczęściej Klientki wykorzystują bony? Z naszych obserwacji i statystyk wynika, że… na wszystko. 😉 Może nie na taką odpowiedź w tym miejscu liczyłyście, ale wracając do początku: każda z nas jest inna. Mamy klientki, które przychodzą do nas tylko na hennę pudrową. Są takie, które korzystają tylko z depilacji laserowej. I zupełnie odwrotna sytuacja – są kobiety, które przychodzą do nas na kilka godzin, raz w miesiącu i korzystają z zabiegów kompleksowo.

 

 Okej, ale może w końcu o tych specjalnych okazjach? 😉

Do każdego zakupionego vouchera, otrzymujecie dodatkowe 50 zł jego wartości. Najprościej mówiąc – otrzymujecie więcej, kupując taniej. Dla lepszego zobrazowania posłużymy się przykładem: nasz podstawowy zabieg pielęgnacyjny, to koszt 159 zł. Wykorzystując voucher na niego – zamieniasz zabieg podstawowy, na zabieg premium.

Ale.., nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy zatrzymały się na voucherach! Dodatkowo otrzymujesz od nas makijaż permanentny w pakiecie. Co to znaczy? Córki zapraszają na makijaż swoje mamy – albo odwrotnie. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z tej promocji – odbierzecie łącznie 600 zł rabatu. Opłaca się, prawda? 🙂

 

Od zawsze zależy nam na budowaniu relacji z Wami, Klientkami. Słuchamy Waszych potrzeb i wychodzimy im na przeciw.

A jeśli zainteresowała Cię którakolwiek z naszych propozycji, możesz sprawdzić szczegóły idąc do SKLEPU NANTES.