KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy pasjonatkami, profesjonalistkami i przede wszystkim – KOBIETAMI. Naszymi Klientkami są głównie kobiety, dlatego w pełni rozumiemy Twoje potrzeby i to, czego oczekujesz od nas, specjalistek.

Stawiamy na rozmowę, stałe konsultowanie i kompleksowość. Mamy stałą bazę klientek, która cały czas się powiększa – a to jest dla nas największą motywacją. Twoje zadowolenie, uśmiech, lepsze samopoczucie oraz powroty do nas – to z tego czerpiemy niesamowitą satysfakcję.

Wiemy, jakie zabiegi sprawdzają się najlepiej, wiemy jak je odpowiednio dobierać, wiemy jak wypracować wyczekiwany przez Ciebie efekt. Jednak to wszystko nie jest tylko naszą zasługą. Osiągamy te rzeczy we współpracy z Tobą, ponieważ efekt końcowy, to nie sam zabieg – ale też Twoja praca, poza gabinetem.

Cieszymy się, kiedy możemy pomagać Klientkom w zmianach nawyków, które mają znaczący wpływ na późniejsze samopoczucie. Tak jak wspominałyśmy – nasza praca opiera się na kompleksowym działaniu, dlatego wszystkie składowe są dla nas niezwykle ważne. Z tego powodu zawsze słuchamy Ciebie, profesjonalnie wykonujemy swoją pracę, układamy indywidualny plan pielęgnacji domowej i pozostajemy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i niejasności.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o potrzebach Twojej skóry, pielęgnacji, zdrowiu lub po prostu chciałabyś zrobić coś dla siebie – kliknij poniżej.

ZRÓB COŚ DLA SIEBIE

MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

NANTES LABORATORY

PURLES

NANILI

DOTTORE

M’ONDUNIQ

IKOR

Co mówią o nas klientki w Google ?

Sylwia Janicka
Sylwia Janicka
15:27 02 Mar 21
I am very pleased with my visits to Nantesa. I come back regularly and recommend 🙂
Milena Antczak
Milena Antczak
12:29 18 Feb 21
Nails made very carefully, with the utmost care. The lady also advises on the choice of color - and rightly so 🙂
śliwa
śliwa
11:17 11 Feb 21
very nice servicenice beauticians very effective treatments
Aleksandra Gzowska
Aleksandra Gzowska
17:36 04 Feb 21
I recommend 100% Permanent Make-up treatment at Patrycja. During the treatment - nice atmosphere, professional approach to the client. P. Patrycja cares about the comfort and relaxation of the client... during the treatment, which explains in detail what stages he performs on the make-up and performs the entire treatment very aesthetically. The eyebrows are amazing.czytaj więcej
Karolina Wiącek
Karolina Wiącek
13:10 25 Jan 21
I was on the first cryolipolysis treatment and it is really amazing. I will definitely take the whole series! I recommend. And greetings to the most nice Nantes cupcakes !!
Katarzyna Borkowska
Katarzyna Borkowska
12:15 13 Jan 21
I recommend the salon. I have used facial treatments and powder henna so far.
Następne Opinie

Co mówią o nas klientki w Moment.pl ?