Stałym elementem w funkcjonowaniu salonu Nantes Płock jest nieustający rozwój, a co za tym idzie uzupełnianie oferty firmy o najnowocześniejsze zabiegi.

Podążając za innowacjami, trendami oraz potrzebami naszych klientów zakupiliśmy urządzenie laserowe SHR Epil Motion od firmy Ganc-Med. Depilacja laserowa bez bólu, to jeden z wielu atutów posiadania najnowszej generacji sprzętu laserowego.

Rozważając nabycie precyzyjnego urządzenia laserowego, jakość jego wykonania nie powinna budzić żadnych zastrzeżeń. Decydując się na współpracę z Ganc-Med oczekiwaliśmy najwyższej jakości aparatury, gdyż wieloletnie doświadczenie w branży zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych i medycznych tego przedsiębiorstwa powinno owocować fachową wiedzą na ich temat.

Urządzenie SHR Epil Motion spełniło nasze wymagania. Jest dobrze wykonane, gwarantuje szybie efekty terapii, intuicyjne w obsłudze oraz ergonomiczne. Jesteśmy pewni, że wprowadzenie innowacyjnej metody, jaką jest depilacja laserowa bez bólu, jest doskonałym krokiem rozwojowym salonu Nantes Płock.

Rzetelne szkolenie praktycznego wykorzystania wszystkich możliwych terapii, jakie oferuje urządzenie.

Szkolenie teoretyczno-praktyczne przeprowadzone zostało w sposób prawidłowy. Wszelkie istotne aspekty użytkowania urządzenia podczas pracy z klientem zostały omówione w sposób wyczerpujący i zaspokoiły oczekiwania naszego personelu, pozwalając wszystkim efektywnie wykorzystać czas poświęcony na dokształcanie się. Depilacja laserowa bez bólu miała swoje szczególne miejsce podczas zajęć praktycznych, gdyż ćwiczenia zostały wykonane na niemalże wszystkich wymagających depilacji partiach ciała. Uważamy, że zajęcia stały się dla uczestników inspiracją do dalszej pracy nad rozwojem kompetencji w dziedzinie kosmetologii oraz tych osobistych tak, aby mogli aktywnie uczestniczyć w dalszym progresie firmy i jak najlepiej obsługiwać klientów. Pani szkoleniowiec dysponowała odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, które w sposób zrozumiały przekazała kursantom.

Współpracując z dystrybutorem Ganc-Med można oczekiwać cennego doradztwa.

Ganc-Med świetnie odnajduje się na rynku. Daje to gwarancję dostępu do wysoce konkurencyjnych i najlepszych rozwiązań technicznych. Równie cenne były wskazówki dotyczące funkcjonowania na rynku Beauty, w tym jak przeprowadzić skuteczną kampanię, dbać o wizerunek salonu i kontakt z klientem . Sprzedawca zagwarantował nam również wsparcie w postaci materiałów marketingowych.

Warto podkreślić łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji Ganc-Med. Urządzenie było dostępne natychmiast, co wykluczyło nawet wielotygodniowe oczekiwanie na dostarczenie zakupionego przedmiotu. Dostawa odbyła się w ustalonym dniu o czasie.