Witajcie. 
Dziś troszeczkę inaczej, bardziej personalnie. 
Jak wiecie, od zawsze w Nantesie była (i jest:)) szeroka oferta zabiegowa. I na twarz, i na ciało. 
My jednak cały czas biegniemy do przodu, żeby dać Wam jak najwięcej dobra! 
Chciałabym Was zachęcić do manualnych zabiegów na ciało i twarz. Ostatnio odkryłam, że same dłonie potrafią wyczarować niesamowity efekt. 
Jak wiecie, jestem też masażystką, od zawsze praca manualna była dla mnie najważniejsza, bo to nasze dłonie robią największą robotę. 
Przez ostatni, dość krótki czas, odbyłam pare szkoleń, co jeszcze bardziej otworzyło mi głowę i jeszcze bardziej zmotywowało do pracy z Wami. 
Chciałabym Was zachęcić do manualnego liftingu twarzy Kobido. Efekty są zdumiewające, a cały zabieg, to… masaż. Tylko albo aż. 
Zapraszam Was też na masaże antycellulitowe, wyszczuplające, ujędrniające. Za mną szkolenie odM’onduniq Professionnel. Do zabiegu Thermogenique dołączamy manualny, bardzo intensywny masaż. I co najważniejsze – bardzo skuteczny. Moja modelka po całym kompleksie zgubiła 14 centymetrów w obwodach. 
Przede mną szkolenie z Plastiterapii. Jest to masaż odchudzający, który daje niesamowite rezultaty.  Na bieżąco będę zdawać relacje ze szkolenia, a po powrocie od razu ruszam z nowym zabiegiem w salonie. 

Tylko wiecie, co jest w tym wszystkim najważniejsze?
WY! 
Uwieżcie mi, że przy obustronnych chęciach można naprawdę wiele zdziałać. Potwierdzone. 
W ofercie, tak jak wspominałam, jest wiele zabiegów. Ja jestem za terapiami łączonymi, dlatego efekt jest zawsze. 
Wpadajcie do salonu, chętnie z Wami porozmawiam, wytłumaczę na czym polegają poszczególne zabiegi, po czym dobiorę ten najbardziej odpowiedni. 
Telefonicznie też, jak najbardziej podpowiem 500 071 169.

Czekam na Was,
miłego dnia!