Pewnie spora część z Was spotkała się z pojęciem oxybrazji. 🙂 Jest to oczywiście rodzaj zabiegu, bardzo przyjemny, lekki, wyciszający. Fundamentem jest tlen i sól fizjologiczna. Dzięki tym dwóm składowym nadajemy skórze blask, oczyszczamy ją, koimy i złuszczamy. 🙂 Brzmi super, prawda?

Oxybrazja niesie za sobą same dobre rzeczy, mianowicie: opórcz złuszczenia martwego naskórka, zmniejsza jego rogowacenie. Za pomocą tego zabiegu możemy spłycać również drobne blizny i zmarszczki.

Poprawiamy w ten sposób elastyczność i poziom nawilżenia skóry. Idealny sposób na jej deotlenienie. Jak wiadomo – kiedy skóra jest odpowiednio dotleniona, wszelkie procesy zachodzą prawidłowo.

Oxybrazja jest również bardzo dobrym zabiegiem dla skór problemowych, z trądzikiem. Niszczymy wtedy bakterie beztlenowe, które są głównym powodem powstawania stanów zapalnych.

Nadaje się idealnie jako przygotowanie skóry pod zabieg właściwy, dzięki złuszczaniu i delikatnemu oczyszczaniu. Dodatkowym plusem jest to, że jest to bardzo dobra alternatywa dla osób ze skórą nadwrażliwą. Dlaczego? Dlatego, że przy skórach mocno wrażliwych od razu występuje zaczerwienienie i zaognienie. Oxybrazja jest zabiegiem zimnym, dlatego też obkurcza naczynia krwionośne i łagodzi.

 

Teraz już wiecie dlaczego tak bardzo lubimy ten zabieg. 🙂 Kolejną dobrą wiadomością jest to, że specjalnie dla Was stworzyłyśmy promocję – właśnie z wykorzystaniem tego zabiegu!

Już za 89 zł zabieg silnie nawilżający z oxybrazją! Promocja trwa do końca sierpnia, dlatego nie zwlekajcie. 🙂

Zapraszamy do kontaktu!