Ostatni czas idealnie pokazał nam, że elastyczność jest na wagę złota. O całym dotychczasowym ładzie dawno zapomniałyśmy. Ale jedno wiemy na pewno – zmiana, to jedyna stała! Dlatego z tą myślą idziemy przez życie od przynajmniej roku. 😉

Niech nie zmyli Was ta cała “inność”. Nasz profesjonalizm zostaje, co więcej – w otoczeniu bogatszej oferty. Staramy się Was zaskakiwać, dawać więcej możliwości, pokazywać się z tej trochę innej strony. Chcemy wyjść poza gabinet. To z tego powodu przeniosłyśmy się do świata ONLINE – bo WY tam jesteście. A poza tym – to nasza jedyna droga kontaktu od jakiegoś czasu. 🙂

I tak, to czasem nas kosztuje trochę więcej stresu. Do tej pory widziałyśmy się w salonie, a teraz wychodzimy przed kamerę albo tworzymy wpisy, takie bardziej od serca. I tak! Zastanawiamy się czasem czy w ogóle warto. Odpowiedź jest krótka: TAK, WARTO. Bo widzimy Wasze reakcje, widzimy to, że utożsamiacie się z nami i dzięki temu razem tworzymy ten Zespół. Gdyby nie Wy, Klientki, to nie miałybyśmy za wiele do zrobienia. A tak mamy czynnych odbiorców, którzy nas wspierają.

Po tych “kilku” słowach wstępu pragniemy Was powitać na naszej nowej stronie, w takim trochę wirtualnym Nantesie. Jednak pandemia ma jakieś plusy – znalazłyśmy więcej czasu na to, na co zawsze go brakowało. Dlatego usiądźcie wygodnie, rozgośćcie się i rozejrzyjcie wokół. Znajdziecie tu całą ofertę zabiegową oraz cenową. Przeczytacie o depilacji laserowej, fotoodmładzaniu, zabiegach na twarz i ciało, pielęgnacji dłoni i stóp czy makijażu permanentnym.

Przeczytacie też trochę o NAS! Nauczyłyśmy się, że najlepsze efekty osiąga się dzięki relacjom, współpracy oraz więziom. Mamy stałą bazę Klientów – zapewne te zdanie czyta teraz nasza stała Klientka lub ta przyszła, która zostanie na dłużej. 😉 Damy Wam się poznać, ale jednocześnie damy sobie możliwość poznania Was. Zawsze chętnie przyjmujemy Wasze uwagi, bo tylko dzięki temu możemy tworzyć – Wasze i nasze – wymarzone miejsce. Wracając do początku… zmiana, to jedyna stała! A my zmieniamy się przede wszystkim dla Was!

Do zobaczenia,

Team Nantes