Zabiegi modelujące na ciało,

to gorący temat, szczególnie w okresie letnim! Rozmawiając z Wami, naszymi Klientkami, możemy jednogłośnie stwierdzić, że w sezonie letnim ciało wygrywa z twarzą. 🙂

Przy okazji – krótkie przypomnienie, co do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu w porze letniej:

#1 Oczyszczamy skórę RAZ w miesiącu! To bardzo ważne, ponieważ to podstawa – zaraz obok odpowiedniego nawilżania.

#2 Stosujemy filtry! Skóra regularnie eksponowana na słonce znacznie szybciej się starzeje oraz wysusza.

#3 Pijemy dużo wody! To bezwzględny warunek, jeśli Twoim celem jest promienna i zdrowa cera.

#4 Odpowiednia pielęgnacja naszym przyjacielem! Dobrze dopasowane kosmetyki, to połowa sukcesu, ponieważ dbanie o skórę, to proces, a nie kwestia pojedynczego zabiegu raz na kilka miesięcy. 🙂

 

Wracając do naszego pojedynku: CIAŁO vs. TWARZ – zauważyłyśmy pewną zależność. Wczesną wiosną oraz latem królują zabiegi na ciało, jesienią i zimą z kolei wygrywają zabiegi odmładzające i złuszczanie kwasami. Z kolei depilacja laserowa, w Płocku, króluje całym rokiem! Taki podział nam oczywiście odpowiada. Przy czym warto tutaj dodać, że droga do celu w przypadku zabiegów – zawsze jest procesem. Oznacza to, że potrzeba cierpliwości, czasu i niekiedy zmiany pewnych nawyków. O tym wszystkim możecie przeczytać w naszym ostatnim artykule na temat potrzeb Twojego ciała.

 

Na podstawie Waszych opinii, naszych obserwacji i statystyk, wybrałyśmy trzy najbardziej lubiane – i jednocześnie skuteczne, zabiegi.

MULTIMODELOWANIE

W przypadku tego zabiegu, debiutujemy. Urządzenie jest z nami od końca maja, ale zdążyło podbić Wasze serca! Dziennie wykonujemy około 10 takich zabiegów na ciało, przez co pierwsze spektakularne efekty za nami! Na czym dokładnie polega?

Obszary, na których skupiamy się najbardziej w trakcie trwania zabiegu, to: uda, brzuch, plecy, boczki/biodra, łydki, ramiona.

Pracujemy za pomocą trzech nowoczesnych technologii takich jak: ultradźwięki, fala radiowa oraz intensywny masaż.

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli chcesz: zredukować w znaczny sposób cellulit, pozbyć się nadprogramowych kilogramów, zgubić centymetry, ujędrnić skórę, pozbyć się zastojów limfatycznych. A to wszystko w dość krótkim czasie, ponieważ skóra wygląda lepiej już po PIERWSZYM zabiegu!

Wykonujemy zabiegi czasowe: 30/45/60/75 minutowe. Cenę znajdziesz w naszej ofercie. 🙂

DEPILACJA LASEROWA SHR EPIL MOTION

To gwiazda naszego salonu! Na depilację laserową decyduje się w naszym salonie najwięcej Klientek, a nawet… Klientów! Od 2015 roku wykonałyśmy ponad 9000 zabiegów! To znaczy, że od 6 lat wykonujemy depilację laserową niemal CODZIENNIE! Czym wyróżnia się metoda, którą wykorzystujemy?

SHR Epil Motion, to, prościej mówiąc, ruch! Pracujemy głowicą w ruchu, co w znacznym stopniu zmniejsza ból – zabieg jest praktycznie bezbolesny. W jego trakcie czujesz delikatne ciepło, co jest naturalne, ponieważ działamy ciepłem na mieszki włosowe.

Skuteczna, bezbolesna, zapewniająca komfort i swobodę – przez cały rok! Chyba o to chodzi, prawda?

ENDOMASAŻ – MASAŻ ODCHUDZAJĄCY

Masaż drenujący, który cieszy się ogromną popularnością. Efekty, przy regularnym stosowaniu, są naprawdę bardzo szybkie. Proces opiera się na silnym masażu, podczas którego głowica zasysa skórę – co rozbija komórki tłuszczowe. Masaż prowadzony jest w kierunku największych węzłów chłonnych, co dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn.

 

Czy warto rozpoczynać serię zabiegów teraz, kiedy lato już trwa?

Oczywiście! Zawsze stoimy murem za robieniem dobra dla siebie – bez względu na to, kiedy zaczniesz, najważniejsze jest to, że ROBISZ COŚ DLA SIEBIE! jesteśmy zwolenniczkami działania długofalowego. I to takie rozwiązania zawsze będziemy rekomendować Wam w gabinetach.

 

Wiecie co? Bardzo podoba nam się taka forma wpisów! Chętnie będziemy przybliżać Wam Waszych (i naszych) faworytów. 🙂

Pamiętajcie, że w naszym sklepie online, niezmiennie, możecie znaleźć wszystkie aktualne zabiegi promocyjne!