Nowa innowacyjna głowica do fotoodmładzania dynamicznego, brak odczuć bólowych jak przy tradycyjnej głowicy!

Dzięki dynamicznemu naświetlaniu intensywnym światłem SSR uzyskujemy doskonałe efekty kompleksowego odmłodzenia i Liftingu skóry. Kosmetolog personalizuje ustawienia komputera do cech indywidualnych klienta.

W czasie terapii następuje odnowa kolagenu w skutek intensywnego przegrzania włókien i widoczne przywrócenie ich elastyczności oraz stymulacja do dalszej regeneracji. Obserwujemy ujednolicenie kolorytu, napięcie, odświeżenie skóry, wyraźne wypłycenie zmarszczek oraz bruzd, redukcję poszerzonych porów, naczynek krwionośnych, plam pigmentacyjnych. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nieinwazyjny; nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych.

◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊  Odmładzamy twarz, szyję, dekold, pośladki, brzuch, ramiona  ◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

A to recenzja naszej klientki:

Z przyjemnością pojawiam się w salonie, w którym na wejściu pracownicy witają klienta z uśmiechem mimo mojego małego spóźnienia 🙂 Dzięki salonowi Nantes mogłam skorzystać z zabiegu fotoodmładzania. Polegał on na naświetlaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu pulsacyjnym światłem SSR. Najpierw pani kosmetolog nałożyła na skórę zimny żel o właściwościach wychładzających a następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w odpowiedni filtr aplikowała serię świetlnych strzałów. Trzy – cztery ciepłe błyski i kolejne miejsce.

Odczucia – Podczas błysku odczuwalne było punktowe ciepło. Porównała bym to do przykładania ciepłej szklanki z napojem, najbardziej chyba odczuwalne na czole ze względu na cienką skórę. Zabieg fotoodmładzania likwiduje wszystkie oznaki starzenia się, przebarwienia i zmęczenia skóry, jednak nie jest to zabieg dla kobiet które po pierwszym zabiegu oczekują spektakularnych efektów. Zabieg powinniśmy powtórzyć 3-4 razy w odstępach 3 tygodniowych. I czekać na efekty .Skóra do 2 godzin po zabiegu była lekko zaczerwieniona. Podczas zabiegu panowała bardzo miła atmosfera, dostałam wyczerpującą odpowiedz na wszystkie moje pytania dotyczące fotoodmładzania oraz pozostałych zabiegów które powinny wpłynąć korzystnie na stan mojej suchej skóry.