Jakie zabiegi wykonujemy? Przede wszystkim skuteczne!

Tak, często w gabinetach pada pytanie: „Jakie zabiegi wykonujemy?”. Od razu odpowiadamy, że… te skuteczne. 🙂 Te, które są sprawdzone. Te, których jesteśmy pewne, i te, na które po prostu wracacie.

Na rynku co chwilę pojawiają się nowości – kosmetyki oraz urządzenia. I szczerze? Czasami nie nadążamy. 😉 Co więcej, aby sprawdzić czy dane urządzenie czy preparat jest skuteczny – należy go PRZETESTOWAĆ.

Co to znaczy?

Testowanie konkretnego produktu lub urządzenia, to proces. Jeśli chcemy wprowadzić coś nowego do użytku – w pierwszej kolejności decydujemy się na profesjonalny pokaz i szkolenie. Wtedy też zapraszamy kilka osób (modele lub modelki) – najczęściej o różnych typach skóry lub z różnymi problemami. Dzięki temu mamy możliwość sprawdzić daną „nowość” w różnych odsłonach (chyba, że maszyna lub kosmetyk ma jedno, konkretne zastosowanie).

Takie szkolenie nakreśla nam wszystko na tyle, że jesteśmy w stanie zdecydować się współpracę, na okres próbny. I dopiero wtedy proponujemy coś nowego Wam, klientkom oraz klientom. 🙂 Pamiętajcie, że nasz wybór jest zawsze poparty naszym wieloletnim doświadczeniem i świadomością Waszych potrzeb!

Czy znamy się na wszystkim?

Każda z nas ma ogólną wiedzę – która jest konieczna do pracy w tym zawodzie – i tego akurat bardzo przestrzegamy. W końcu współpracujemy z Wami, dlatego musimy mieć wystarczającą podstawę do tego, aby działać na Waszą korzyść, a nie przeciwnie. Jednak już dawno doszłyśmy do wniosku, że najlepszym wyjściem dla naszego Teamu jest wyspecjalizowanie się w konkretnych dziedzinach.

To przede wszystkim ułatwia nam pracę – ze względu na dużą ilość klientek oraz klientów. Są zabiegi, które może i doskonale potrafi wykonać każda z nas, ale mimo wszystko stosujemy podział. Dzięki temu Wy czekacie na wolne terminy znacznie mniej, a my jednocześnie zapewniamy Wam naprawdę wysoką jakość usług.

Jak możemy Ci pomóc?

W salonie zabiegi wykonują cztery osoby, co już zresztą pewnie wiecie. Nasza oferta jest zróżnicowana, ale biorąc pod uwagę to, że każda z nas zajmuje się czymś innym – okazuje się, że jesteśmy specjalistkami w wąskich dziedzinach kosmetologii. 🙂

 

A która z nas wykonuje poszczególne zabiegi?

  • Depilacja laserowa SHR Epil MotionAgnieszka Śliwińska, Patrycja Chabowska
  • Fotoodmładzanie dynamiczne SSR – Agnieszka Śliwińska, Patrycja Chabowska
  • Zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień i leczenie trądziku metodą e-light – Agnieszka Śliwińska
  • Karboksyterapia – Agnieszka Śliwińska, Patrycja Chabowska
  • Zabiegi na twarz – Agnieszka Śliwińska, Patrycja Chabowska, Aleksandra Gościniak
  • Zabiegi na ciało – Agnieszka Śliwińska, Patrycja Chabowska, Aleksandra Gościniak, Agnieszka Bielska
  • Stylizacja paznokci oraz pielęgnacja dłoni i stóp – Agnieszka Bielska
  • Stylizacja brwi i rzęs – Patrycja Chabowska, Agnieszka Bielska
  • Makijaż permanentny – Patrycja Chabowska
  • Masaże – Aleksandra Gościniak

Jak widzicie, grup zabiegowych jest sporo, dzięki czemu możecie liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony ze względu na podział w ich wykonywaniu.

Zajrzyjcie do naszego sklepu online, bo tam codziennie czekają na Was zabiegi promocyjne. 😉