Czy wiesz, czego potrzebuje Twoje ciało?

Często zgłaszacie się do nas ze swoim celem, jaki chcecie osiągnąć poprzez zabiegi. My dziś oczywiście o tym opowiemy, ale jednocześnie postaramy się zwrócić uwagę na wszystkie składowe, które są bardzo istotne – a w zasadzie, to… NIEZBĘDNE! Niezbędne do osiągnięcia Twojego wymarzonego efektu. 🙂

 

Czy wystarczy seria zabiegów? Nie!

Czy wystarczy wypijać 1,5 litra wody dziennie? Oczywiście, że nie.

Czy wystarczą Ci trzy treningi tygodniowo? Nie do końca.

A może regularne balsamowanie dwa razy dziennie? Też nie!

A jedzenie? Zdrowe jedzenie? Nie, bo…

Każde z powyższych, to tylko ELEMENT, a Twój cel lub pożądany efekt, to PROCES!

 

Tak, dokładnie o to w tym wszystkim chodzi. Staramy się zawsze uświadamiać nasze klientki, bo ta świadomość definiuje późniejszy sukces – często dużo szybciej. Spójrz: jeśli regularnie się ruszasz, dobrze jesz i pijesz wystarczającą ilość płynów, a do tego widujemy się regularnie na zabiegach – efekt jak w banku! Uwzględniając scenariusz bez obecnych chorób, schorzeń, kontuzji i niedoborów. Kiedy takie występują, na samym początku uwzględniamy lekarza specjalistę, który kieruje tym procesem, bo to Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Stan zdrowia, a zabiegi

Uzupełniając ostatnie zdanie z poprzedniego akapitu: Twoje zdrowie jest dla nas istotne, ponieważ każdy zabieg ma swoją listę przeciwwskazań. Wśród nich istnieją te bezwzględne – czyli takie, które obowiązują Cię zawsze, bez względu na rodzaj zabiegu. Ta druga grupa, to przeciwwskazania względne. Jeśli masz żylaki na udach – nie wykonamy masażu w tym miejscu. Wykonamy go na przykład na okolicy brzucha. 🙂 Przed zabiegami zbieramy szczegółowe informacje na temat Twojego samopoczucia i potencjalnych przeciwwskazań, głównie dlatego, aby rozpoczęcie współpracy było dla Ciebie bezpieczne i skuteczne.

W kompleksowości siła

Mając obszerny wywiad za sobą – zawsze powtarzamy, że drugą, równie ważną rzeczą, jest kompleksowe działanie. To klucz do sukcesu. Wpływając na organizm różnorodnie, tzn. ćwiczeniami, odpowiednią dietą, prawidłowo dobranymi zabiegami i samodzielną pielęgnacją. Otrzymujesz wtedy znacznie większe szanse na to, że to, o czym marzysz – SPEŁNI SIĘ! Oczywiście nie mówimy tu tylko o kwestiach wizualnych., bo…

Masz prawo mieć różne cele

Spotykamy się z klientkami, które chcą zgubić kilogramy, zmniejszyć obwody, ujędrnić skórę. Nie ma znaczenia jaki masz cel – najważniejsze, to być świadomą osobą, która w racjonalny sposób podchodzi do jego osiągania. Tak jak wspomniałyśmy na początku – Twój cel, to proces. Czasami to poświęcenie czegoś, czasami zmiana nawyków, a czasami restart, kiedy potkniesz się gdzieś na trasie.

A my, jako profesjonalne kosmetolożki, dbamy o to, aby doradzać Ci jak najlepiej. Szukamy dla Ciebie rozwiązań na podstawie swoich doświadczeń. Wspólnie przechodzimy przez pewne etapy, bo jesteśmy wręcz niezbędne razem ze swoim fachem.

Jakie zabiegi są dla Ciebie?

Takie, które możemy wykonać i takie, które według nas dadzą najlepszy efekt. U jednej z Was sprawdzi się intensywny masaż modelujący, z kolei u innej z Was – karboksyterapia. Najważniejsze, to mieć świadomość różnorodności działania oraz procesu, który, chcąc nie chcąc, trochę trwa. My zawsze podchodzimy indywidualnie do każdej kobiety, z którą pracujemy. Rób to samo, bo to wiele ułatwia. Startujemy z różnych miejsc, dlatego efekty też będą różne. A my pomożemy każdej z Was, na miarę naszych możliwości.